Vi finns här för dig

som vill automatisera med MOTOMAN-robot. Tillsammans har vi mycket lång erfarenhet av robotteknik och praktisk användning av robot. Vi är också övertygade om att en bra kommunikation mellan människor är en god grund till ett gott resultat.

Niklas Richardsson

Sales Director

0480-41 78 01

niklas.richardsson@yaskawa.eu.com

Niclas Mårtensson

Key Account / Area Manager

070-148 53 49

niclas.martensson@yaskawa.eu.com

Christer Börjesson

Area Manager, svets och kantpress

0480-41 78 77

christer.borjesson@yaskawa.eu.com

Henrik Arvidsson

Area Manager, Robotintegratörer och partners

0480-44 66 01

henrik.arvidsson@yaskawa.eu.com

Robin Lindor

Teknisk support (samarbets) robot

0480-44 66 59

robin.lindor@yaskawa.eu.com

Carl-Fredrik Klasson

Area Manager, svets och kantpress

0480-41 78 98

carlfredrik.klasson@yaskawa.eu.com

Gustav Bengtsson

Area Manager, svets och kantpress

0480-44 66 18

gustav.bengtsson@yaskawa.eu.com

Jerry Eriksson

Area Manager, svets

0480-44 66 14

jerry.eriksson@yaskawa.eu.com

Jonathan Arnesson

Innesäljare

0480-35 26 05

jonathan.arnesson@yaskawa.eu.com

Jörgen Petersson

Department Manager Aftermarket Sales and Support

0480-41 78 89 (Servicejour 0480-44 66 88)

jorgen.petersson@yaskawa.eu.com

Kenneth Brännmark

Utbildningsansvarig

0480-41 78 95

kenneth.brannmark@yaskawa.eu.com

Torbjörn Crona

Teknisk support bryggeri & flaskhantering

0480-41 79 67

torbjorn.crona@yaskawa.eu.com

Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng
Stäng